PYTANIA I ODPOWIEDZI

Pytanie: Jak na początku wygląda proces projektu strony internetowej?

Odpowiedź: Na początku trzeba wybrać (domene) np: www.mojbiznes.com którą następnie trzeba zarejestrować.Nazwa domeny powinna być zbliżona do nazwy pańskiego biznesu. Następnie po ustaleniu jakie serwisy i materiały będą się znajdować na stronie, rozpoczyna się projekcja. Po zakończonej pracy, strona zostaje reklamowana i pozycjonowana w popularnych wyszukiwarkach, tak aby klient mógł ją znaleść w wyszukiwarkach takich jak: Google.com i wielu innych.

Pytanie: Ile czasu trwa zrobienie strony internetowej?

Odpowiedź: Zrobienie strony internetowej z dużą ilością materiałów jak np: Sklepy internetowe, może zająć do 3 tygodni. W większości przypadków projekcja strony trwa 1-2 tygodni. Jeżeli macie Państwo już przygotowane materiały, które mają się znajdować na stronie, takie jak tekst, zdięcia, i inne informacje, to cały proces może być jeszcze szybszy. Układam również sam tekst, jeżeli go państwo nie macie.

Pytanie: Jeżeli będe chciał coś zmienić lub dodać do strony, jak mam to zrobić?

Odpowiedź: Wystarczy do mnie zadzwonić lub wysłać mi wiadomość używając formy kontaktowej na mojej stronie. Oferuje darmowe małe zmiany na stronie, a większe za minimalną opłatą. Po skończonym projekcie, klient dostanie pełną kontrolę nad stroną którą sam sobie także może zmieniać. 

Pytanie: Czy wymagany jest depozyt?

Odpowiedź: Tak. Wymagane jest 50% wpłaty od całej sumy zanim zaczne projektowanie strony, i druga połowa w momencie, kiedy projekt strony zostanie ukończony.

 

Pytanie: Czy jest ograniczenie ile mogę mieć materiałów na stronie?

Odpowiedź: Nie. Ilość materiałów jest nieograniczona, jak: zdięcia, filmy youtube, tekst i więcej.

 

Pytanie: Czy mogę sam zdecydować jak ma moja strona wyglądać?

Odpowiedź: Tak. Jeżeli macie Państwo już jakiś pomysł jak ma wyglądać strona, lub chcecie pokazać mi przykładową stronę na internecie, to jak najbardziej. Jeżeli nie, to moge przesłać kilka przykładów, lub zrobić wygląd strony, który będzie odpowiadał najlepiej dla rodzaju Pańskiego biznesu.

 

Pytanie: Dla jakich biznesów robi pan strony internetowe?       

Odpowiedź: Specjalizuje się w robieniu stron internetowych przede wszystkim dla małych i średnich biznesów w Chicago i okolicach takich jak: restauracje, warsztaty mechaniczne czy blacharskie, adwokaci, kwiaciarnie, biura realnościowe i podróży, dentyści, lekarze, salony fryzjerskie i kosmetyczne i więcej. Projektuje także strony personalne i zakładam sklepy.

 

Pytanie: Co to znaczy pozycjonowanie strony?

Odpowiedź: Pozycjonowanie strony "SEO" polega na własciwym dobraniu słówek kluczowych, (keywords)  tak aby dana strona była widoczna na internecie, w wyszukiwarkach takich jak "Google" lub "Yahoo". Czym wyżej pokazuje się dana strona, tym bardziej jest widoczna, i oglądana przez internautów.

 

Pytanie: Co to jest wersja mobilna?

Odpowiedź: Wersja Mobilna, jest dodatkową wersją strony internetowej na telefonie komórkowym. Jest to duże i bezpośrednie ułatwienie odwiedzania strony, bedąc praktycznie wszędzie, używając telefonów komórkowych, takich jakich: iphones, lub smartphones.

 

Pytanie: Jakie są roczne opłaty?

Odpowiedź: Roczna opłata za hosting i domene wynosi $140.00 Ta opłata będzie odrazu wliczona w cene za zrobienie strony internetowej.

 

Pytanie: Roczna opłata za hosting i domene. Co to jest?

Odpowiedź: Opłata za hosting oznacza inaczej opłate za serwer, i sprawia że wasza strona jest na internecie. Opłata za domene oznacza opłate za np: www.mojbiznes.com

STRONY

Internetowe Chicago.com

© 2019 All Rights Reserved.